Roubenka Elisabeth

Rádi bychom Vám nabídli k ubytování dvoupokojový apartmán s obytnou kuchyní (120 m2) v Roubence Elisabeth, na okraji obce Studené.

Studené je malá podhorská vesnička se 180 obyvateli a najdete ji pod vrcholky Orlických hor, nedaleko Jablonného nad Orlicí. Rozkládá se mezi dvěma přírodními parky -  přírodní park Orlice a přírodní park Suchý vrch a Buková hora.  V obci jsou k dispozici tenisové kurty, dvě malá dětská hřiště, tři označené běžecké trati a hospůdka „Podskalák“. Bowling, koupaliště, aquapark, kina a restaurace se nacházejí v okolí do 10 km.

Vyhledávaným místem horolezců z širokého okolí je skalní masiv Studenské skály, které jsou 0,5 km dlouhé a až 20 m vysoké. Je vhodný pro cvičná lezení různých náročností. Z vrcholků skal je výhled na masiv Kralického Sněžníku, Hrubého Jeseníku nebo Bukovohorskou hornatinu.

Roubenka Elisabeth se nachází na klidném, slunečném místě pod Studenskými skálami, s nádherným výhledem na okolní horskou krajinu, Dolní Moravu, Králický Sněžník a Bukovou Horu. Je obklopena loukami a lesy, které poskytují v letních měsících příjemný stín.

Roubenka je situována v jižním svahu, zhruba 100 metrů od hlavní silnice. Pro parkování je k dispozici velké parkoviště  pro čtyři vozy. Po domluvě je možné využít prostor garáže na úschovu kol apod.

Reference

Ceníme si Vašich referencí. Níže uvedené reference jsme převzali ze serveru booking.com

20% SLEVA

Sleva mimo sezónu:
1 noc 2275,- Kč / 88 EUR

březen, duben, květen a září, říjen, listopad.

Při pobytu pouze na 1 noc slevu neposkytujeme.